Volné pracovní místo  Obchodní zástupce/Projektový manažer

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Firma AP Centrum zabývající se optimalizací procesu výběru dodavatelů s využitím vlastní software pro on-line výběrová řízení.

Firma AP Centrum zabývající se realizací on-line výběrových řízení s využitím vlastního software, z důvodů rozvoje hledá kolegu (gyni) - Obchodního zástupce(kyni)/Projektového manažera.

Náplň práce:

  • obchodní činnost ve svěřeném regionu
  • jednání s vrcholovým vedením firem, našich klientů
  • vyhledávání nových klientů
  • péče a udržování obchodních vztahů se stávajícími klienty
  • zpracovávání legislativních podkladů, uzavíraní sml. vztahů, tvorba objednávek
  • případně vedení obchodního týmu

Požadujeme

  • produktivní věk,
  • zkušenosti v obchodní činnosti základy společenského a obchodního jednání
  • vyjednávací schopnosti a základy asertivního jednání
  • poctivost, loajalitu, pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, ,,kolektivní hráč,,
  • uživatelsky PC gramotnost sada Microsoft Office
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • nabízíme práci v produktivní a perspektivní firmě v mladém a přátelském kolektivu
  • zajímavou práci s žádaným a progresivním produktem
  • možnost osobního růstu a trvalého pracovního poměru
  • nadstandardní příjmy
  • provize z činnosti
  • zapracování

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".