Volné pracovní místo  Obchodního zástupce pro východní Evropu

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Obchodního zástupce pro východní Evropu, se znalostí anglického a ruského jazyka. Jde o výrobu a prodej průmyslových a garážových sekčních vrat. Společnost sídlí v Novém Bydžově, ale nemáme potřebu, aby pracoval stále z firmy. Úvodní zaškolení je samozřejmě potřeba zde, potom pravidelné setkávání s týmem také.

Pracovní náplň a požadavky

Komunikace se zákazníky
Pomoc s výběrem nejvhodnějších produktů
Realizovat obchody do zdárného konce
Aktivně nabízet a prodávat produkty firmy
Získávat a oslovovat nové zákazníky v rámci Východní Evropy
Pravidelná péče o vlastní portfolio zákazníků.
Poradenství zákazníkům – samozřejmě po zaučení.
Podpora týmu našich obchodníků

Požadujeme

Anglický a ruský jazyk na komunikativní úrovni podmínkou, další jazyky výhodou
Ochota trávit čas na několikadenních služebních cestách < cestování zhruba 5-8 dní v měsíci do zahraničí
Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.
Komunikační a prezentační dovednosti.
Samostatnost a časová flexibilita.

Nabízíme

JAK VÁS BUDEME PODPOROVAT A CO Z TOHO BUDETE MÍT?

Na začátku celé spolupráce Vás bude čekat odborné a velmi důkladné zaškolení ve výrobě i kanceláři, abyste si dokázal lépe představit, v čem nám pomůžete. Budete pracovat s kolegy, kteří ocení Vaši pracovitost, iniciativu, flexibilitu a pečlivost (společně toho mnoho vyřešíte). Dostanete spoustu příležitostí naučit se nové věci, hezké pracovní prostředí a příjemné kolegy, týden dovolené navíc a sick days, příspěvek na stravování a jiné benefity. Po zaučení, si práci řídíte a plánujte sám tak, aby se Vám dařilo naplňovat všechny cíle a termíny. Pro práci dle potřeby můžete využívat kanceláře spojené s výrobou v Novém Bydžově, kancelářskou budovu v Hradci Králové.

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ přes odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Obchodního zástupce pro východní Evropu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodního zástupce pro východní Evropu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.