Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNÍK / ND KAMIONŮ (25.000 – 35.000,-Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáte práci v Moravskoslezském kraji? Máte zkušenosti jako obchodník? Chcete se stát součástí významné společnosti, kde máte možnost rozvíjet svůj potenciál?? Pak hledáme právě Vás!

Významná společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

OBCHODNÍK / ND KAMIONŮ (25.000 – 35.000,-Kč)

Náplň práce:

  • budování a udržování vztahů s klienty
  • aktivní vyhledávání nových klientů
  • podávání odborných informací ohledně LKW dílů
  • objednávání a prodej náhradních dílů
  • spolupráce s produktovým oddělením

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na pozici obchodníka LKW dílů
  • orientace v objednávání a prodeji dílů
  • znalost elektronických LKW katalogů
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • motivační ohodnocení
  • nástup ihned
  • možnost výběru pobočky v MS kraji

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás