Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNÍK / NĚMECKÝ JAZYK / NÁSTUP IHNED

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Chcete se stát součástí významné společnosti, kde máte možnost rozvíjet svůj potenciál? Hledáte práci ve stabilní společnosti se zajímavých finančním ohodnocením?? Pak hledáme právě Vás!

Významná společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

OBCHODNÍK / NĚMECKÝ JAZYK / NÁSTUP IHNED

Náplň práce:

  • kompletní péče o stávající zákazníky
  • akvizice nových obchodních případů
  • tvorba objednávek, podmínek obchodních smluv
  • rozvoj prodeje na základě strategie firmy
  • monitoring provozních a strategických cílů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici PODMÍNKOU
  • aktivní znalost NĚMECKÉHO JAZYKA
  • ŘP skupiny B
  • samostatnost, ochotu cestovat

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost odborného vzdělávání
  • motivační odměny na základě výsledků
  • nástup možný IHNED

Místo výkonu práce: VALAŠSKO

Jiná sdělení

V případě zámu použíte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás