Volné pracovní místo  Obchodník / zákaznický specialista

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, českou firmu se zaměřením na návrhy a vybavení administrativních a konferenčních interiérů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodník / zákaznický specialista.

Náplň práce:
  • vyhledávání zakázek, akvizice
  • komunikace a udržování stálého kontaktu s klientem
  • zpracování nabídek pro jednotlivé obchodní případy
  • předání zrealizované zakázky klientovi
  • vedení databáze klientů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • minimálně 2 roky praxe v obchodní činnosti
  • zkušenosti s prodejem řešení v oblasti komerčních interiérů
  • aktivní přístup při vyhledávání nových zakázek
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • profesionalitu, schopnost týmové práce
  • vysoké pracovní nasazení
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • znalost práce na PC (MS Office, grafické programy výhodou)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • dobré zázemí zavedené společnosti
  • perspektivní práci v mladém kolektivu
  • notebook
  • mobilní telefon
  • služební vůz
  • nadstandardní platové ohodnocení s přímou vazbou na osobní výsledky a osobní přínosy (fix + motivační složka + provize)

Lokalita: Praha 9
Nástup: ihned nebo dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".