Volné pracovní místo  Obchodník - interiérové vybavení - Morava

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významnou zahraniční společnost se sídlem v Praze, která se zabývá výrobou a prodejem interiérového vybavení, hledáme do dvou poboček - v Brně a Ostravě schopného kandidáta/ku na pozici Obchodníka - interiérové vybavení.
Náplň práce:
  • vyhledávání a realizace zakázek a projektů v oblasti kancelářských a restauračních interiérů
  • udržování stálého kontaktu se zákazníkem
  • předávání informací o týdenní činnosti
  • zadávání informací do databáze klientů a zadání projektů do systému
  • fakturace zakázek a jejich splatnosti
  • vyhledání, sledování a archivace obchodních kontaktů (agenda vedení zakázky)

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe v obchodní činnosti
  • výhodou - reality, realizace větších obchodních celků, vybavování restaurací, hotelů,
  • znalost práce na PC - MS Office
  • ŘP sk. B
  • velmi dobré komunikační a obchodní schopnosti, profesionální přístup, výborné vystupování a
  • schopnost prezentace, dravost, vysoké pracovní nasazení, pozitivní myšlení

Nabízíme

  • perspektivní práci v dynamickém prostředí
  • prostor pro seberealizaci
  • možnost profesního a dalšího odborného růstu
  • individuální dlouhodobou motivaci
  • zaměstnanecké výhody
  • vzdělávací program, produktové zaškolení