Volné pracovní místo  Obchodník - IT produkty

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významnou obchodní společnost, která poskytuje služby a řešení v oblastech informačních, slaboproudých a silnoproudých technologií hledáme schopného kandidáta/ku na pozici Obchodník - IT produkty.
Náplň práce:
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o stávající zákazníky
  • zajišťování poptávek a objednávek na nabízené produkty a projekty
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • řešení obchodních záležitostí produktů a projektů
  • administrativa spojená s obchodní činností

Požadujeme

  • SŠ, VŠ
  • znalost AJ - práce s technickými dokumenty
  • přehled v oblasti IT trhu, vztah k výpočetní technice
  • komunikativnost, přirozené vystupování
  • samostatnost
  • loajalita k firmě
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • zajímavou a perspektivní práci v zázemí stabilní společnosti
  • velmi dobré platové ohodnocení, bonusová složka mzdy
  • sl.automobil, notebook
  • firemní vzdělávání a další zaměstnanecké výhody
  • nástup možný ihned