Volné pracovní místo  OBCHODNÍK JUNIOR/BRNO/VAC

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, společnost, která je odborníkem v oblasti radiační ochrany a kontroly, hledáme vhodného uchazeče na pozici

OBCHODNÍK JUNIOR/BRNO/VAC

Náplň práce:

V první fázi - školení, zaučení v IS SY a Karat, seznámení se z produkty a systémy VF
Po zapracování - samostatný prodej výrobků a systémů VF
  • samostatné zpracovávání nabídek
  • týmová spolupráce s ostatními kolegy při podávání rozsáhlých nabídek na výběrová řízení vypsaná v zahraničí
  • spolupráce s ostatními odděleními firmy při nabídkách na projekty většího rozsahu (konstrukce, SW, výroba, projekce)
  • zodpovědnost za svěřené obchodní teritorium (skupina zemí)
  • tvorba marketingově - obchodní strategie ve stanoveném teritoriu, získání vhodných distribučních kanálů
  • pravidelné obchodní služební cesty v zahraničí
  • vedení administrativy spojené s obchodními případy
  • monitoring obchodních příležitostí ve svěřeném obchodním teritoriu, monitoring konkurence ve svěřeném teritoriu

Vhodné i pro absolventy!

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, výhodou technického směru (IZ, fyzika, elektro, IT/IS, strojní...)
  • výborná znalost angličtiny podmínkou, druhý světový jazyk výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (Internet, MS Office)
  • ŘP sk. B
  • časová flexibilita, spolehlivost
  • ochota učit se novým věcem,
  • orientace na výsledek

Nabízíme

  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • penzijní připojištění po 1 roce
  • firemní a úsekové akce
  • nadstandardně příjemnou tvůrčí atmosféru a kolektiv
  • fond odměn a roční odměna do celkové částky 1,8 násobek měsíční mzdy

Jiná sdělení

Termín nástupu: dle dohody
Místo pracoviště: Černá hora u Brna

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail a uvádějte značku 21207/OBCH/VAC.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.