Volné pracovní místo  Obchodník / konzultant – CAD/CAM/PDM systémy - Brno

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–80 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, společnost dlouhodobě působící v oblasti CAD/CAM/PDM systémů pro strojírenský a stavební průmysl, hledáme šikovného člověka, který posílí její tým, na pozici Obchodník / Konzultant – CAD/CAM/PDM systémy.

Náplň práce:

  • Vytváření obchodních vztahů s novými zákazníky
  • Zpracování nabídek
  • Příprava obchodních smluv
  • Účast na workshopech, prezentacích a veletrzích

Požadujeme:

  • Schopnost aktivně vyhledávat nové příležitosti
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Chuť pracovat s lidmi
  • ŘP sk. B
  • Doložitelné výsledky z předchozích zaměstnání (práce, brigáda, studium)

Výhodou:

  • Praxe v obchodní činnosti
  • Zkušenosti/znalost CAD/CAM systémů
  • Zkušenosti/znalost cloud řešení
  • Vzdělání technického směru
  • Angličtina

Nabízíme:

  • Školení
  • Dny dovolené navíc
  • Prémie i osobní hodnocení
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro

Absolventy.