Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNÍK / OBCHODNICE - zpracování dřeva

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – dlouholetou obchodně - výrobní společnost působící v oblasti zpracování dřeva, z důvodů rozšíření týmu, vhodného uchazeče / uchazečku na pozici:

OBCHODNÍK / OBCHODNICE - zpracování dřeva

Náplň práce:
Prodej vhodného řešení zákazníkům – truhláři, tesaři, stavební firmy, svět řemeslníků
Vytváření dlouhodobých vztahů
Příprava nabídek, vedení obchodních jednání
Technické poradenství
Hledání nových obchodních příležitostí - "obrovská" příležitost

Požadujeme

Zkušenosti na obchodní pozici
Komunikační a prezentační dovednosti
Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo IČO
Telefon, notebook, osobní automobil
Flexibilní pracovní dobu, home office, samostatnost
Nástup možný ihned/dohodou
Platové ohodnocení dle zkušeností, znalostí, praxe + prémie (cca 35.000 - 60.000 Kč fix)

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku OBCHODNÍK / OBCHODNICE - zpracování dřeva?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Lžičařová z PARTNER 4 JOB s.r.o.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBCHODNÍK / OBCHODNICE - zpracování dřeva

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.