Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Obchodník pro developerské projekty - prémiové řešení ve stavebnictví

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – nadnárodní obchodně-výrobní společnost s řešením s přidanou hodnotou, prémiovou značkou v oblasti stavebnictví, s více jak 15 letou tradicí na českém trhu, vhodného uchazeče na pozici:

OBCHODNÍK PRO DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - prémiové řešení ve stavebnictví

Náplň práce:
  • Prodej vhodného řešení – velké stavební objekty
  • Úzká spolupráce s projektovým manažerem a realizační společností
  • Hledání nových obchodních příležitostí a vytváření dlouhodobých vztahů
  • Příprava nabídek, vedení obchodních jednání
  • Technické poradenství

Požadujeme

  • SŠ vzdělání – ideálně v oboru stavebnictví
  • Zkušenosti na obdobné pozici v prodeji technického řešení výhodou
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti s velmi stabilním kolektivem
  • Odborné zaškolení samozřejmostí – výborné zázemí firmy
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Telefon, notebook, osobní automobil – Škoda Octavia i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené, příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned / dohodou
  • Místo výkonu práce: Brno a okolí

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás