Volné pracovní místo  Obchodník pro Jihomoravský kraj - HPP, auto, provize

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–90 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Jsme specialisté na přípravky pro rostlinnou a živočišnou výrobu. Zemědělcům v Čechách a na Moravě pomáháme v ošetřování a péči o půdu i zvířata tak, abychom z výsledku nakonec těžili my všichni. Děláme práci, na kterou jsme hrdí a která má smysl. Jste zkušeným obchodníkem nebo se pohybujete v oblasti zemědělství a hledáte novou výzvu? Ozvěte se nám!

Náplň práce:
  • Prodej technologií a produktů pro zemědělství v regionu Jihomoravského kraje
  • Udržování trvalých vztahů s klienty – na tom si zakládáme
  • Převzetí aktuálních spokojených klientů a péče o ně
  • „Lov“ nových obchodních možností a zákazníků
  • Práce v terénu (80 %), zbytek času administrativa (home office, kancelář)

Požadujeme

  • Buď praxi na obchodní pozici nebo vzdělání či zkušenost z oblasti zemědělství
  • Samostatnost – plánování aktivit, samostudium, proaktivita
  • Vztah k zemědělství – protože kolem toho se to celé točí
  • Lidský přístup k zákazníkům i kolegům
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Životopis spolu s reprezentativní fotografií

Nabízíme

  • Motivující ohodnocení složené z fixu, osobní složky a bonusů beze stropu
  • Odměny a provize, které závisí jen na vašem výkonu
  • Možnost pro zkušené obchodníky nebo šanci pro lidi se vzděláním či zkušeností z oblasti zemědělství
  • Region se spokojenými klienty, o které je třeba se postarat
  • HPP
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost zorganizovat si vlastní rozvrh – je to na Vás
  • Auto i k soukromým účelům
  • Home office
  • Mobil
  • Notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Šanci být zase o kousek blíž přírodě
  • Pravidelné vzdělávání
  • Skvělý tým a jeho podporu
  • Datum nástupu dle domluvy
  • Klienty v oblasti Jihomoravského kraje

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!