Volné pracovní místo  OBCHODNÍK PRO KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY - MLADÁ BOLESLAV, ref. č. T-342

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost s významným postavením na světovém trhu v oblasti průmyslové automatizace, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

OBCHODNÍK PRO KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY

Požadavky:
  • praxe na obchodní pozici podmínkou
  • VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • orientace na výsledky a vysoké pracovní nasazení
  • prozákaznický přístup
  • dobrá znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
  • znalost problematiky řešení v průmyslových aplikacích

Pracovní náplň:
  • vyhledávání nových zákazníků
  • péče o stávající klientelu, prohlubování obchodních vztahů, udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • vyjednávání obchodních podmínek a návrhy smluv
  • tvorba obchodní strategie prodeje produktů
  • cestování v rámci svěřeného regionu, zázemí regionální kanceláře
  • administrativní činnost

Společnost nabízí:
  • zázemí silné společnosti a finanční jistota
  • vzdělávání v oboru formou různých školení
  • práci v mezinárodním prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • automobil pro osobní účely
  • možnost práce na home-office

Místo pracoviště: Mladá Boleslav
Termín nástupu: dohodou

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, Váš životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Budeme se těšit na Vaše rakce.

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.