Volné pracovní místo  Obchodník pro oblast vzdělávání a poradenství

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Pro našeho klienta se sídlem ve Zlíně, hledáme samostatného a zkušeného Obchodníka pro oblast vzdělávání a poradenství.

Náplň práce:
  • komunikace a upevnování vztahů se stávajícími klienty, vyhledávání nových klíčových klientů
  • příprava a realizace prodejních seminářů a veletrhů
  • analýza trhu atd.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 5 let praxe na obchodní pozici
  • zkušenosti a znalosti z HR a vzdělávacích procesů
  • výborná znalost AJ slovem i písmem
  • zkušenosti s vedením lidí
  • profesionalitu a loajálnost
  • representativní vystupování
  • vynikající obchodní a prezentační dovednosti
  • vysoké pracovní nasazení a ztotožnění se s firemními zájmy
  • orientaci na výsledek
  • dobrou znalost práce s PC (MS Office)
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B
  • bezúhonnost

Nabízíme

  • zázemí zavedené fungující společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé základní i provizní finanční ohodnocení dle praxe a výkonu
  • zaměstnanecké benefity
  • pravidelné školení, vzdělávací programy
  • možnost nástupu ihned