Volné pracovní místo  OBCHODNÍK PRO ZAHRANIČNÍ TRHY - RUSKO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-13-202443. Strojírenství, obchod, ruský trh, drive a reprezentativní vystupování. To je vše co hledáme. Pokud jste zkušený obchodník z technické společnosti a máte zkušenosti s ruským trhem, přihlašte se na pozici OBCHODNÍK PRO ZAHRANIČNÍ TRHY - RUSKO.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> komunikace s klíčovými zákazníky</li>
<li> udržování obchodních vztahů s odběratelskými či maloobchodními společnostmi</li>
<li> obchodní jednání</li>
<li> sjednávání obchodních podmínek</li>
<li> zprostředkovávání informací mezi klientem a firmou</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> praxe z obchodní činnosti s technickým produktem min. 3 roky</li>
<li> plynulá znalost RJ - na úrovni rodilého mluvčího</li>
<li> pokročilá znalost AJ výhodou</li>
<li> prokazatelná, přímá znalost ruského trhu je PODMÍNKOU</li>
<li> velmi dobrý technický background </li>
<li> ochota cestovat ve svěřeném teritoriu</li>
<li> komunikativní, obchodnický typ</li>
<li> odolnost vůči stresu </li>
<li> aktivní, činorodá a průbojná osobnost s příjemným profesionálním a seriózním vystupováním</li>
<li> zodpovědný přístup</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> možnosti kariérového i osobnostního růstu</li>
<li> platový růst zajištěn</li>
<li> možnost pomoci s ubytováním v prvních měsících zaměstnání </li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
</ul>