Volné pracovní místo  Obchodník – software pro digitalizaci stavebnictví, Bonusy

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Developerům a stavebním firmám pomáháme zjednodušovat přípravu a realizaci projektů díky našemu softwaru. Fungujeme v takřka rodinném prostředí, do kterého přivítáme dalšího člena týmu. Jste obchodník, který má zkušenost s prodejem softwaru nebo stavař, který by chtěl „zakusit“ obchod? Pak se nám přihlaste!

Náplň práce:
  • Vyhledávání nových klientů po celé ČR (investoři, developeři, generální dodavatelé…)
  • Udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • Analýza, zpracování nabídky, prezentace a prodej softwarových nástrojů
  • Spolupráce s asistentkou obchodu a realizačním týmem
  • Podílení se na reprezentaci naší značky (marketing, workshopy, blogy, články, videa…)
  • Vlastní rozložení času (kancelář + terén)

Požadujeme

  • Buď zkušenost na obchodní pozici s prodejem služeb nebo softwaru
  • Nebo praxi ze stavebního prostředí
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, CRM…)
  • Proklientský přístup
  • Nadšení pro IT a SW

Nabízíme

  • Možnost zvolit si typ úvazku (HPP či IČO)
  • Dobré finanční ohodnocení – fix 40.000 Kč + bonusy z prodejů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Individuální rozložení práce – je to na Vás :)
  • Auto (pro HPP) nebo proplácení cestovních náhrad (IČO)
  • Prezentaci známé značky (30 let na trhu)
  • Váš hlas je slyšet (přímé ovlivnění vývoje firmy)
  • Notebook
  • Mobil
  • Stravenky (pro HPP)
  • Odborné vzdělávání
  • Profesní růst
  • Podílení se na marketingu a budoucí strategii firmy
  • Velmi zajímavé obchodní klienty
  • Nástup dle domluvy
  • Kancelář ve vile se zahradou na Praze 3 – Vinohrady

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat Váš životopis, v opačném případě Vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Jakmile posoudíme, že se na pozici hodíte, ozveme se Vám telefonicky. Společně probereme detaily po telefonu a potom na osobním či online pohovoru.