Volné pracovní místo  Obchodník - technický textil

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • prodej výrobků technického textilu (auto-plachty stany textilní haly textilní zastřešení apod.)
  • servis stávajícím klientům a akvizice nových klientů (z větší části akvizice nových klientů)
  • komunikace s klienty v rámci ČR a zahraničí (Německo Rakousko Polsko Itálie apod.)

Požadujeme:
  • praxe v prodeji technického textilu podmínkou!
  • SŠ vzdělání (ideálně textilního nebo obchodního směru)
  • znalost AJ na komunikativní až pokročilé úrovni podmínkou (možnost event. NJ)
  • znalost dalšího jazyka (NJ FJ IJ RJ Polština aj.)značnou výhodou
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • bydliště: dle uchazeče (možnost v rámci celé ČR)

Nabízíme:
  • platové ohodnocení v závislosti na výsledcích (fixní plat + provizní složka)
  • pracoviště: Pardubický kraj nebo dle domluvy
  • týden dovolené navíc
  • a další širokou škálu benefitů
  • zaměstnanecké výhody
  • nástup ihned nebo dle domluvy

Zaujala Vás pracovní pozice? Máte požadované jazykové dovednosti a praxi s technickým textilem? Zašlete nám Váš životopis v AJ (event. NJ) a českém jazyce pomocí volby "odpovědět".

Prosíme aby na tento inzerát reagovali pouze uchazeči s příslušnou praxí v požadavcích.