Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Obchodník ve stavebnictví

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – mezinárodní obchodně-výrobní společnost v oblasti stavebnictví, s kvalitním servisem pro zákazníka a stálou kvalitou, z důvodu rozšíření vhodného uchazeče na pozici

OBCHODNÍK VE STAVEBNICTVÍ

Náplň práce:
  • Prodej vhodného řešení zákazníkům – stavební firmy, architekti, developeři, živnostníci
  • Vytváření dlouhodobých vztahů
  • Příprava nabídek, vedení obchodních jednání
  • Technické poradenství
  • Hledání nových obchodních příležitostí

Požadujeme

  • Zkušenosti na obchodní pozici / přehled nebo vzdělání v oboru
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Telefon, notebook, osobní automobil
  • 25 dní dovolené, stravné, penzijní pojištění, sleva na produkty, vzdělávání
  • Nástup možný ihned / dohodou
  • Místo výkonu práce: dle lokality bydliště, zázemí na pobočce v regionu bydliště

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás