Volné pracovní místo  Obchodník ve strojírenství pro oblast ČR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Úspěšná strojírenská společnost hledá talentovaného kandidáta na pozici <br/>
<br/>OBCHODNÍK VE STROJÍRENSTVÍ PRO OBLAST ČR<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> vyjednávání a péče o stávající zákazníky</li>
<li> vyhledávání nových obchodních možností</li>
<li> samostatné vedení a řízení zakázky od uzavření kontraktu, přes interní realizaci až po předání zákazníkovi</li>
<li> spoluúčast při tvorbě cenových nabídek a finalizace technické specifikace</li>
<li> komunikace s managementem společnosti a dalšími odděleními ( výroba, konstrukce, nákup apod.)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> prokazatelná zkušenost ze srovnatelné pozice ve strojírenství min. 3 roky ( ideálně v oblasti nástrojáren, lisoven)</li>
<li> orientace v technické dokumentaci a technologii </li>
<li> zkušenosti v péči o klíčové zákazníky </li>
<li> vynikající vyjednávací schopnosti</li>
<li> aktivní znalost AJ případně NJ</li>
<li> řidičský průkaz sk.B – aktivní řidič</li>
<li> orienatce na cíl a prozákaznický přístup </li>
<li> samostatnost, spolehlivost, flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> atraktivní platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech </li>
<li> pozice v nejužším vedením společnosti</li>
<li> osobní automobil i k osobním účelům</li>
<li> notebook, mobilní telefon</li>
<li> zázemí stabilní a dlouhodobě úspěšné společnosti</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".