Volné pracovní místo  OBCHODNÍK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jste TOP obchodníkem tělem i duší? Zaměřujete se především na kvalitu a výsledky? Máte zkušenosti v oblasti investičních celků? Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici OBCHODNÍK.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>aktivní vyhledávání nových zakázek a obchodních příležitostí (v ČR i v zahraničí)</li>
<li>zjišťování potřeb a představ zákazníků</li>
<li>budování dlouhodobých vztahů se zákazníky</li>
<li>vedení obchodního případu</li>
<li>blízká spolupráce s týmem projektantů</li>
<li>analýza trhu </li>
<li>vytváření nabídek pro zákazníky, cenová politika</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li>technický background</li>
<li>praxe na obchodní pozici (expozice, investiční celky)</li>
<li>aktivní typ obchodníka</li>
<li>dobrá znalost AJ</li>
<li>dobré komunikační schopnosti, osobní přístup</li>
<li>silná proklientská orientace</li>
<li>ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>zázemí stabilní společnosti</li>
<li>motivující finanční ohodnocení</li>
</ul>