Volné pracovní místo  Obchodní/Projektový koordinátor s AJ, Výrobní společnost

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Velmi zajímavá pracovní příležitost pro obchodně laděné uchazeče s technickým vzděláním!<br/>
<br/>Hledáme kandidáta, který bude zaštiťovat péči o zahraniční klientelu. <br/>
<br/>Automotive výrobní společnost na Havlíčkobrodsku otevírá novou pozici: OBCHODNÍ/PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR: <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Denní komunikace v AJ - zákazníci, přímí nadřízení, mateřská. spol. </li>
<li> Péče o klientelu od A-Z (akvizice, cenová nabídka, technická dokumentace, výroby prototypu, reklamace)</li>
<li> Zodpovědnost za svěřené zákazníky</li>
<li> Úzká spolupráce s oddělením nákupu, logistikou, zákaznickým odd. a s účetním oddělením (2 přímí podřízení)</li>
<li> Vytváření cenových kalkulací, objednávek, řešení reklamací a stížností</li>
<li> Příprava materiálů k prezentaci firmy</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ - technické obory </li>
<li> NUTNÉ schopnost číst v technické dokumentaci </li>
<li> Velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem (přímí nadřízený + klienti cizinci)</li>
<li> MS Office (Excel, Power Point)</li>
<li> Předcházející pracovní zkušenost z oblasti péče o zákazníky, obchodu, projektového managementu PODMÍNKOU </li>
<li> Příjemné, profesionální vystupování</li>
<li> Výborné komunikační a organizační schopnosti</li>
<li> Flexibilita, asertivita, pečlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě</li>
<li> Možnost aktivního využití AJ </li>
<li> Péče o osobní a profesní rozvoj (jazykového vzdělávání a další)</li>
<li> Roční bonus dle prosperity firmy</li>
<li> 5 týdnů dovolené na zotavenou</li>
<li> Kulturní a společenské akce v průběhu roku</li>
<li> Další výhody a příplatky dle nadstandardního programu</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".