Volné pracovní místo  Oblastní manažer prodeje – flexi (MŠ)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Chcete pracovat pro společnost se skvělým obchodním konceptem a výrobky, které kvalitou a exkluzivitou předčí vše ostatní na českém trhu? Chcete být ve skvělém týmu lidí, kteří tvrdě pracují a na svoji práci jsou hrdí? Máte zkušenosti s vedením obchodního týmu a chuť podstoupit placený Trainee Program o délce 6 měsíců?
Náš klient, v oblasti přímého prodeje mražených potravin hledá nového flexibilního Oblastního manažera prodeje.
Oblastní manažer prodeje – flexi (MŠ)
Nabízíme:
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení s motivační složkou
  • osobní automobil i k soukromému využití ihned po nástupu
  • důkladné zaškolení
  • stravenky
  • slevy na prodejní sortiment
Náplň práce:
  • nábor nových obchodních zástupců
  • motivace obchodního týmu a realizaci marketingových aktivit
  • školení a podpora obchodních zástupců v terénu
  • zajištění údržby a opravy prodejních vozidel a mrazících zařízení
  • koučink OZ
  • příprava denních tras a jejich optimalizace
  • vyhodnocování prodejních výsledků
  • odpovědnost za řízení pobočky jako celku
Požadujeme:
  • min. 2 roky praxe v obchodu
  • min. 3 roky praxe ve vedení obchodního týmu
  • AJ nebo NJ výhodou
  • časová flexibilita - velká ochota cestovat
  • touhu po úspěchu, ambicióznost
  • PC- uživatelsky
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • komunikativnost
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk.B
  • zdravotní průkaz pro práci v potravinářství
Nástup: ihned
Region: Plzeň, Teplice, Mělník, Tábor, České Budějovice, Praha, Hradec Králové, Ostrava, Brno, Uherské Hradiště, Olomouc

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud splňujete požadavky a máte chuť zapojit se do tohoto týmu, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce pomocí volby "odpovědět". Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: použijte odpovědní formulář