Volné pracovní místo  Obráběč CNC - možno i s ubytováním!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 28 000–40 000 Kč / měsíc

Strojírenská společnost přijme do svého týmu na HPP pracovníky na pozici Obráběč/ Seřizovač CNC. Práce na moderních 3 až 5 osých CNC strojích (frézky, soustruhy) se systémy Heidenhain, Fanuc a Sinumerik. Zašli nám svůj životopis, ozveme se obratem!

Náplň práce:
  • Nastavení stroje dle technické dokumentace
  • Obrábění, kontrola obrábění, měření a zapisování dat
  • Běžná údržba stroje
  • Třísměnný provoz

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Základní znalosti programování - korekce - v řídících systémech (Hanidenhain, Fanuk nebo Sinumeric)
  • Praxi v obrábění
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Samostatnost, zodopvědnost
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provoze
  • Místo výkonu práce: Olomouc

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr přímo v kmeni společnsoti
  • Bonusy, prémie, odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Moznost ubytování
  • Dotované obědy
  • Dotované ozdravné pobyty, dovolené
  • Výborná dopravní dostupnost
  • Firemní a rodinné akce

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!