Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBRÁBĚČ KOVŮ – KROMĚŘÍŽSKO /25.000 Kč/

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Obráběči kovů, seřizovači, máte zkušenosti, které můžete nabídnout? Operátoři horizontek, fréz, soustružníci na klasikách, karuseláři, chcete být náležitě odměňováni za odvedenou práci? Máte možnost.

Rozvíjející se strojírenská společnost s dlouholetou tradicí hledá pro rozšíření výrobních týmů vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

OBRÁBĚČ KOVŮ – KROMĚŘÍŽSKO /25.000 Kč/

Náplň práce:

  • Obsluha stroje, správa pracovního náčiní
  • Upnutí obrobku, nastavení parametrů
  • Obrábění komponent dle technické dokumentace
  • Kontrola výsledné kvality obrobku

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání – strojírenství (ideálně obráběč kovů, mechanik seřizovač)
  • zkušenosti v kusové výrobě (fréza, soustruh)
  • ochota pracovat ve vícesměnném provozu
  • schopnost čtení a interpretace technické dokumentace

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání s úvodním zaškolením
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • dotované závodní stravování
  • bezúročné půjčky na ubytování

Místo výkonu práce: práce na Kroměřížsku

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás