Nabídka práce ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Volné pracovní místo  OBRÁBĚČ kovů | 35-45.000 Kč | + náborák

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Hledáme zapáleného jedince s dovednostmi na CNC strojích nebo zkušenostmi s obráběním a touhou po neustálém pokroku.
Příležitost máme i pro začínající talenty.
Zruč nad Sázavou Vás vítá!

Co budete dělat:
  • Obsluha CNC centra: Budete pracovat s moderními technologiemi a výrobními procesy při obrábění výrobků
  • Příprava pracovního procesu: Budete mít klíčovou roli ve výrobě kvalitních dílů
  • Seřízení strojů na požadované tolerance: Vaše preciznost zajistí kvalitu našich produktů
  • Kontrola výrobků: S pomocí měřících přístrojů budete dbát na jejich kvalitu

Požadujeme

  • Vyučení ve strojírenském oboru nebo obdobná praxe: Základní znalosti a dovednosti jsou klíčové pro Váš úspěch.
  • Zkušenosti se soustružením/frézováním: Budou u nás velkou výhodou
  • Znalost čtení technické dokumentace: Podstatný základ
  • Manuální zručnost a preciznost: Vaše pečlivost je pro nás důležitá

Nabízíme

  • Měsíční mzda 35.-45.000 Kč: Vaše odměna bude odrazem vašich schopností a rychlosti adaptace
  • Náborový příspěvek 30.000 Kč: Odměna za váš rychlý start u nás
  • Osobní ohodnocení a výkonová odměna: Vaše úsilí bude viděno a odměněno
  • Příplatky za odpolední a noční směny: Vaše flexibilita je pro nás cenná
  • Přítomnostní odměna 2.000 Kč: Za váš přístup a nasazení
  • Nástup přímo do kmene společnosti: Připojte se k našemu týmu a rychle se zapojte do práce

A k tomu samozřejmě spoustu benefitů!
  • 25 dní dovolené: Abyste měli dostatek času na relaxaci a odpočinek
  • Dotované stravování ve firemní jídelně: Zdravé jídlo za výhodnou cenu
  • Příspěvek na dopravu: Pomoc s vaší mobilitou
  • Firemní akce (léto, vánoce): Společně slavíme úspěchy a vytváříme přátelské prostředí
  • Podrobné úvodní zaškolení a podpora profesního růstu: Budeme vás rozvíjet jako odborníka v oboru

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Zašlete mi svůj životopis ještě dnes! Ozvu se Vám a řekneme si více!

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka - o nás

• Mezinárodní společnost Manuvia vznikla v roce 1998.

• Pro každého z vás najdeme práci přesně na míru dle vašich představ a požadavků.

• Naše nabídka pracovních míst je rozmanitá, a proto máme v současnosti tisíce spokojených zaměstnanců napříč Evropou.

• Působíme v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Srbsku a v Německu.

• Více se o nás dozvíte na www.manuvia.cz.

číst dále

Dostanete peníze navíc

Nabízíme práci pro každého

Poskytujeme bezplatné služby

Zanecháte nám kontakt

My Vám odpovíme do 24 hodin

Setkáme se na pobočce

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku OBRÁBĚČ kovů | 35-45.000 Kč | + náborák?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Steinerová z Manuvia, a. s., organizační složka

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBRÁBĚČ kovů | 35-45.000 Kč | + náborák

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.