Volné pracovní místo  Obráběč kovů (od 18.000 Kč) – práce i pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Úspěšná výrobní společnost v Prostějově hledá do svého týmu obráběče kovů! Využijte této příležitosti k získání zkušeností a rozjeďte tak svoji kariéru! Máte strojírenské vzdělání a šikovné ruce? Pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • seřizování klasického soustruhu a jeho obsluha
  • provádění drobných oprav, popř. řešení poruch
  • provádění měření, kontrola kvality výrobků

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • zkušenosti s měřením, znalost čtení technických výkresů
  • zkušenost s prací na klasickém soustruhu výhodou
  • chuť učit se a pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • zajímavá práce v úspěšné výrobní společnosti
  • přátelská atmosféra
  • široké možnosti kariérního růstu
  • spousta příležitostí ke vzdělávání
  • zajímavá mzda + bonusy
  • stravování zajištěno přímo na pracovišti
  • široká škála firemních benefitů
  • práce na HPP v Prostějově
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.