Volné pracovní místo  Obráběč kovů (od 22.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Pro různé stroje přijmeme obráběče kovů!

Náplň práce:

  • obsluha/seřízení/programování CNC stroje
  • práce s výkresy
  • obrábění dle požadavků zákazníka

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • praxe jako obráběč kovů výhodou
  • velmi dobrá znalost čtení výkresů
  • schopnost programovat CNC stroje výhodou
  • znalost AutoCAD, aj. výhodou

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • příspěvky na stravování
  • možnost odborného rozvoje
  • po zapracování možnost nárůstu mzdy
  • lokality pracoviště: Olomouc, Přerov nebo Prostějov

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.