Volné pracovní místo  OBRÁBĚČ KOVŮ/ ZÁMEČNÍK – STROJÍRENSTVÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní strojírenskou společnost, hledáme v souvislosti s rozšiřováním činnosti vhodné kandidáty na pozici:

OBRÁBĚČ KOVŮ/ ZÁMEČNÍK

Tato pozice spadá do oddělení vývoje, a zahrnuje především obrábění na konvenčních i CNC strojích, ale částečně také spolupráci při vývoji nových testovacích metod pro výrobu.
Pozice je proto vhodná pro kandidáty se zkušenostmi v obrábění, kteří na sobě chtějí dále pracovat a učit se novým věcem.

Náplň práce:
  • Výroba, montáž a příprava měřících a testovacích zařízení (výroba na konvenčních strojích, CNC strojích)
  • Výroba a montáž prototypů
  • Testování a měření elektropneumatických systémů, rozměrové měření součástí
  • Dozor a údržba laboratorní techniky
  • Spolupráce s vývojovými inženýry při navrhování a vytváření testovacích metod a specifikací
  • Vytváření standardů pro testy
  • Pravidelné reportování

Požadujeme:
  • SOU/SŠ strojní, příp. elektro (obor strojní zámečník velkou výhodou)
  • Předchozí praxe v oboru (alespoň 2 roky) podmínkou
  • Znalost obrábění na konvenčních strojích/nástrojích podmínkou – schopnost samostatně obrábět

Výhodou:
  • Zkušenosti s CNC obráběním
  • Znalost AJ alespoň na základní úrovni
  • vyhláška 50

Nabízíme:
  • Zajímavá pozice v rámci významné mezinárodní společnosti
  • Prostor pro využití získaných zkušeností, příležitost k osobnímu růstu
  • Profesní i jazykové vzdělávání
  • Komplexní systém zaměstnaneckých benefitů
  • Místo pracoviště v Brně (CTP Parku Brno-Modřice)
  • Nástup možný IHNED

V případě zájmu vyplňte své údaje do pole "Odpovědět".

Z důvodu velkého množství reakcí na inzerované pozice bohužel nejsme schopni kontaktovat všechny uchazeče. Pokud od nás neobdržíte odpověď do 10 dnů od přijetí Vašeho životopisu, dali jsme v prvním kole výběrového řízení přednost kandidátům, kteří lépe odpovídají zadaným požadavkům.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci.
Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.