Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Dělník ve strojírenství
Lokalita:
Benešov
Může se Vám hodit:
Dělník ve strojírenství Benešov

Volné pracovní místo OBSLUHA BALÍCÍHO STROJE - seřizovač

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
okres Benešov
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • práce ve dvousměnném provozu
  • řešení poruch výrobních strojů
  • dodržování pracovních postupů ve výrobě
  • seřizování balících strojů
  • evidence dat

Požadujeme:

  • vyučení nebo praxe podmínkou
  • uživatelská znalost na PC
  • samostatnost
  • dobré pracovní návyky

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravu
  • nástup možný IHNED
  • doprava zajištěna formu svozů: Votice Olbramovice Benešov Vlašim Týnec nad Sázavou
  • místo výkonu práce: Benešovsko