Volné pracovní místo  Obsluha čerpací stanice – Průhonice – HPP/DPP – příplatky, prémie

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 22 000–30 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Hledáme příjemnou a samostatnou obsluhu pro čerpací stanici v Průhonicích. Nabízíme stabilní práci, stály příjem a příjemné pracovní prostředí. :-)

Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám!

Náplň práce
  • Obsluha pokladny a komunikace se zákazníky
  • Příprava občerstvení
  • Doplňování a příjem zboží
  • Inventury, úklid provozovny
  • 12hodinové směny denní/noční 6:00-18:00 (krátký dlouhý týden)

Požadujeme

  • Spolehlivost a slušné vystupování s úsměvem
  • Potravinářský průkaz
  • Flexibilitu

Nabízíme

  • Slušné mzdové ohodnocení 22 000 Kč - 30 000 Kč
  • Příplatky za práci v noci, o víkendy, svátky
  • Příplatky na stravování
  • Prémie
  • Možnost dobrovolných přesčasů
  • Možnost občerstvení na pracovišti
  • HPP (DPP možné)
  • Pracovní oděv – triko, mikina
  • V zimě teplo, v létě klimatizace
  • Směnný provoz – více volného času
  • Jistotu stabilní práce
  • Možnost parkování zdarma
  • Dostupnost MHD
  • Profesní růst
  • Rozumného nadřízeného
  • Levnější tankování
  • Datum nástupu ihned
  • Pracoviště v Průhonicích

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!