Volné pracovní místo  Obsluha čističky odpadních vod – příležitost i pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Výrobní společnost přijme do týmu pracovníka pro obsluhu čističky odpadních vod. Máte chemické/ekologické vzdělání a komunikativní znalost angličtiny? Pak je tato pracovní příležitost právě pro Vás!

Náplň práce:

  • manipulace s chemikáliemi, jejich skladování
  • tvorba analýz a rozborů, vedení příslušné dokumentace
  • preventivní kontrola zařízení k čistění odpadních vod

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v chemickém/ekologickém oboru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s ČOV výhodou

Nabízíme

  • práce v přátelském kolektivu výrobní společnosti
  • moderní prostředí
  • zajímavá finanční odměna
  • využití angličtiny
  • stravování přímo v místě pracoviště
  • bohatá nabídka zajímavých firemních benefitů
  • okres Prostějov

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.