Volné pracovní místo  Obsluha CNC frézovacího stroje - nástup 09/2024

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká
  • Obsluha CNC frézovacích strojů 3 a 5osých
  • CNC výroba forem a dílů sestav pro tepelné tváření
  • Změny a úpravy v tvaru forem a sestav
  • Měření a orientace v 3D datech

Požadujeme

  • Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • Praxe s obráběním na CNC frézovacím stroji
  • Znalost řezných podmínek
  • Znalost systému Heidenhain a programování 2,5D
  • Znalost a orientace v technické dokumentaci
  • Prostorovou představivost
  • Pozitivní vztah ke strojům
  • Běžná údržba CNC stroje
  • Zodpovědnost za odvedenou práci
  • Samostatnost, pečlivost a důraz na kvalitu
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Časovou flexibilitu a možnost přesčasů

Výhodou bude, pokud budete umět
  • Praxe na této pozici

Nabízíme

  • Co vám můžeme nabídnout
  • Stabilní zaměstnání v rostoucí firmě
  • Přátelský kolektiv a příjemnou pracovní atmosféru
  • Motivující platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.