Volné pracovní místo  Obsluha CNC mechanického obrábění

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou společnost, která se zabývá produkcí vstřikovacích lisů, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Obsluha CNC mechanického obrábění

Náplň práce:
Programování řízených CNC obráběcích strojů
Kompletní a samostatná obsluha obráběcího stroje
Proměření zkušebních kusů na měřícím stole a nastavení korekcí pro obrábění
Manipulace s jeřábovou technikou

Požadujeme

SOU vzdělání s výučním listem nebo maturitou
Zkušenosti s prací na obráběcích strojích
Velmi dobrá znalost technické a výkresové dokumentace, programování CNC strojů
Základní znalost práce na PC
Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

Mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou
25 dní dovolené (1 týden nad rámec Zákoníku práce)
Mimořádná volna sjednaná kolektivní smlouvou (svatba, pohřeb, stěhování, aj.)
13. a 14. plat
1x ročně Flexi Pass
Odměny za věrnost společnosti
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
Příspěvek na dopravu
Dotované stravování
Prémie za hospodářský výsledek firmy
Odměny za 100% docházku bez absencí
Dary při životních výročích
Příspěvky na kulturní a sportovní akce
Příspěvek na pracovní oděv
Očkování proti chřipce (v zimních měsících)

Místo pracoviště: Kaplice
Nástup: dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie přes odpovědní formulář