Volné pracovní místo  Obsluha CNC - ohraňovací lis | okr. Olomouc

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Do významné strojírenské firmy hledáme šikovného a zkušeného pracovníka pro obsluhu CNC ohraňovacího lisu. Znalost jiných strojů a programování výhodou!

Náplň práce:

  • práce se špičkovým strojem
  • zhotovení dílů dle požadavků
  • finální kontrola

Požadujeme

  • schopnost číst technické výkresy
  • praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • spolehlivost, ochotu pracovat na směny
  • ideálně nástup ihned

Nabízíme

  • zajímavá mzda a práce na HPP
  • práce v moderní hale se špičkovými stroji
  • možnost zaučení na jiných strojích
  • po zapracování např. příspěvky na dovolenou, aj.
  • vícesměnný provoz

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.