Volné pracovní místo  Obsluha CNC - Soustruh - od 250,- Kč/hod. + prémie

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Pro našeho významného klienta, strojírenskou společnost přijmeme pracovníka do výroby: Obsluha CNC Soustruhu - vč. programování

Náplň práce:
  • Ustavení přípravku a obrobku do stroje a jeho vystředění
  • Příprava nástrojů, údržba zařízení a nástrojů
  • Programování CNC strojů - řídící systém Heidenhain
  • Práce na CNC soustruhu, kusová výroba
  • Práce s měkkým i kaleným materiálem

Požadujeme

  • Praxe v oboru min 2 roky
  • SOU vzdělání v oboru obráběč kovů
  • Čtení technické dokumentace
  • Znalost systému Heidenhain
  • Zkušenosti s kusovou výrobou
  • Odborná znalost měření
  • Znalost technologických a strojírenských procesů
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Ochotu učit se novému

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Stabilní zaměstnání u prosperujícího zaměstnavatele
  • Mzda 250,- Kč/hod.
  • Nástupní bonus 5.000,- Kč
  • Prémie až 8.000,- Kč/měsíčně
  • Možnost zajištění ubytování
  • Zaškolení a pravidelná školení
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní benefity, závodní stravování, odměny

Směnnost:
  • Ranní a odpolední směny, víkendy volné

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.