Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Obsluha CNC stroje

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 204 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – obchodně-výrobní společnost s jedinečnou technologií, dlouholetou tradicí, vhodného uchazeče na pozici:

OBSLUHA CNC STROJE

Náplň práce:
  • Zabroušení / zaleštění výkovku
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • Vyučení / SŠ vzdělání ideálně v oboru strojírenství, obráběč kovů, soustružník, mechanik seřizovač, frézař…
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Zdarma posilovna v areálu společnosti, praní oděvů, kantýna, bankomat
  • Dobré platové ohodnocení - platový i kariérní růst – 10. pracovní den mzda na účtu, 15. pracovní den hotovost
  • Firemní stravování – výběr ze 4 druhů jídla, salátový bar
  • 3 směnný provoz - ranní, odpolední, noční
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Místo výkonu práce: Praha-východ (ideální lokalita bydliště Benešov, Týnec nad Sázavou, Velké Popovice…)

Platové ohodnocení: ø 204 Kč/hod.

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás