Volné pracovní místo  Obsluha CNC stroje- pracovníky zaučíme Loštice

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 170 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Popis pracovní nabídky

Jsi spolehlivý a samostatný pracant?

Pak hledámě práve Tebe!

Sháníme kolegu na pozici obsluha CNC stroje.

Přidáš se?

Náplň práce:

Obsluha CNC stroje
Komunikace s vedoucím

Požadujeme

Požadujeme:

Výhodou je vzdělání ve strojírenství nebo praxe obsluhy CNC strojů
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
Schopnost rychle se učit novým věcem
Na pozici Tě v případě zájmu zaučíme, vhodné tedy i pro nezkušené

Nabízíme

Určitě Tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti a dovednosti nabízíme my!

U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu 170,–/hod.
Očekávej 12ti hodinové směny (6-18, 18-6)
Na první měsíce nastoupíš na zaučovací ranní směnu (6-14)
Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet!
Začátků se bát nemusíš, vše Tě rádi naučíme
Příplatky za práci o víkendu a přesčas
Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme zálohy