Volné pracovní místo  OBSLUHA CNC STROJŮ - Ostrava

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Znáte CNC stroje? Setkali už jste se s nimi nebo na nich přímo pracovali? Máte zájem naučit se obsluhovat CNC stroje a zvýšit si tak svou kvalifikaci?<br/>
<br/>Pak máme pracovní uplatnění právě pro Vás!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> oblsuha CNC strojů</li>
<li> obrábění dílů pro automobilový průmysl</li>
<li> výstupní kontrola</li>
<li> nepřetržitý provoz</li>
</ul>
<br/>Nástup IHNED<br/>
<br/>Pracoviště: Ostrava

Požadujeme

<ul>
<li> min. výuční list</li>
<li> praxe ve výrobě - výhodou</li>
<li> praxe na CNC strojích - výhodou</li>
<li> manuální zručnost</li>
<li> technická zdatnost</li>
<li> spolehlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> výkonnostní prémie až 4 000 Kč/měsíc</li>
<li> docházkový bonus až 2 000 Kč/měsíc</li>
<li> rizikový příplatek</li>
<li> příplatek za nepřetržitý provoz</li>
<li> příspěvek na stravné</li>