Volné pracovní místo  Obsluha CNC strojů vhodná i pro absolventy

Lokalita Louny a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení
Hrubá mzda 22 000–25 000 Kč / měsíc

Hledáme operátora CNC strojů kvalifikovaného pracovníka který obsluhuje obráběcí CNC stroje provádí práce nutné pro chod daného zařízení (soustružení frézování broušení vrtání) a úkony pro zajištění jak kvantitativních tak kvalitativních potřeb firmy.

Nabízíme:
Týden dovolené navíc
Příspěvek na penzijní připojištění
Možnost zvýhodněných tarifů od T-Mobile
Příspěvek na stravování
Profesní růst
zázemí stabilní společnosti
22.000- až 25.000- Kč
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Náplň práce:
Čtení a použití technických podkladů
Korigování obráběcích strojů na požadované tolerance
Upnutí a vyrovnání obrobků
Kontrola používání řezných nástrojů a nastavení a řízení strojů pomocí příslušných obsluhovacích prvků
Čtení údajů různých měřících a kontrolních přístrojů k přezkoušení korektního průběhu práce během výrobního provozu
Odzkoušení vyrobených předmětů za použití různých měřicích a zkušebních přístrojů
Ošetřování a údržba příslušného vybavení strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací
Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
znát a řídit se výkresovou dokumentací na dané pracoviště

Požadujeme:
SOU strojírenské oboru- obor Obráběč kovů obráběčské práce
Čtení výkresové dokumentace daného pracoviště
Kontrola používaných nástrojů
Čtení údajů měřících a kontrolních přístrojů ke kontrole korektního průběhu práce
Ošetřování a údržba příslušného vybavení strojů a nástrojů
Evidence dat o průběhu a výsledku práce záznamy do průvodek

Lokalita:Louny