Volné pracovní místo  Obsluha CNC

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Do stabilní společnosti hledáme obsluhu CNC! Pro absolventy technických oborů i pro uchazeče s praxí :-)

Náplň práce:
  • obsluha CNC stroje
  • práce s výkresovou dokumentací
  • práce s řídicími systémy (Heidenhein,...)
  • práce v nepřetržitém provozu (12 h směny)

Požadujeme

  • vyučení v oboru - výhodou
  • znalost výkresové dokumentace
  • praxe s CNC stroji - výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na sport, kulturu, apod.
  • příspěvek na stravování
  • další bonusy a prémie

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Obsluha CNC?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lenka Čechová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha CNC

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.