Nabídka práce ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Volné pracovní místo  Obsluha CNC

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Hledáme zkušeného Obráběče CNC strojů, který se připojí k týmu vyrbějící nástroje pro obrábění kovů. Firma má bohatou historii a je považována za stabilního zaměstnavatele. Specializuje se na výrobu speciálních nástrojů pro široké spektrum průmyslových oborů.

Náplň práce:

ovládání a obsluha cnc frézovacích strojů
samostatné nastavování strojů podle technické dokumentace a specifikací výrobků
zajištění kvalitního a přesného obrábění kovových dílců podle požadavků a výkresové dokumentace
pravidelná kontrola výrobních parametrů a kvality hotových dílců
diagnostika a řešení jednoduchých technických problémů během výrobního procesu
dodržování bezpečnostních a pracovních standardů v provozu cnc strojů
spolupráce s ostatními členy výrobního týmu a případná komunikace s nadřízenými ohledně výrobních postupů a potřeb

Požadujeme

minimálně 2 roky zkušeností s obráběním na CNC frézách
znalost řídícího systému Heidenhain
práce s technickou dokumentací
měření pomocí kalibrů, posuvek a mikrometrů - výhodou
ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

stabilní pracovní prostředí s možností osobního a profesního rozvoje
konkurenceschopná mzda a prémie
zaměstnanecké výhody a benefity

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka - o nás

• Mezinárodní společnost Manuvia vznikla v roce 1998.

• Pro každého z vás najdeme práci přesně na míru dle vašich představ a požadavků.

• Naše nabídka pracovních míst je rozmanitá, a proto máme v současnosti tisíce spokojených zaměstnanců napříč Evropou.

• Působíme v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Srbsku a v Německu.

• Více se o nás dozvíte na www.manuvia.cz.

číst dále

Dostanete peníze navíc

Nabízíme práci pro každého

Poskytujeme bezplatné služby

Zanecháte nám kontakt

My Vám odpovíme do 24 hodin

Setkáme se na pobočce

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Obsluha CNC?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kamila Miková z Manuvia, a. s., organizační složka

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha CNC

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.