Volné pracovní místo  obsluha dělicí linky

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

O firmě

Výrobní společnost zabývajícíc se strojírenskou výrobou : specializace dělení plechů ve svitcích na podélných a podélně příčných dělicích linkách

Popis pracovní nabídky

Hlavní náplň práce:
Dělení plechu ve svitcích na podélných a příčných dělících linkách dle výrobní dokumentace

Požadujeme

Požadujeme:
Ukončený učební obor technického směru (strojírenství výhodou)
Znalost čtení jednoduché technické dokumentace
Zodpovědný přístup při plnění pracovních úkolů a flexibilitu
Znalost práce na PC výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
Nástupní plat 72Kč/h. + příplatky za odpolední a noční směnu
Nárůst mzdy po zapracování a plné samostatnosti
Prémie dle pracovních výkonů, významná složky mzdy
Příplatek za věrnost
Bonus za odpracovaný celý měsíc
příspěvek 200Kč k penzijnímu připojištění po odpracování 3let ve firmě
Příspěvek na závodní stravování
Nástup:ihned

Jiná sdělení

pozice vhodná i pro absolventy