Nabídka práce ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Volné pracovní místo  Obsluha strojů l mzda od 24 500 Kč l bez testů

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Máme pro Vás skvělou nabídku práce! Obsluha strojů a svařovacích poloautomatů. Místo výkonu práce: Hodkovice nad Mohelkou, tj. 15 minut autem od Liberce. Jedná se o rodinnou firmu, která vyrábí především tlumiče a výfukové systémy pro automobily všeho druhu. Nabízíme Vám možnost rozšíření kvalifikace na svářeče a získání certifikátu. K tomu máte ubytování zdarma nebo příspěvek na dopravu 2 500 Kč. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!

Pracovní náplň
  • obsluha výrobních linek
  • montážní práce
  • evidence výroby a kontrola výrobků

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • práce ve třísměnném provoze - R+O+N => VOLNÉ VÍKENDY

Nabízíme

  • dlouhodobá spolupráce na smlouvu - HPP
  • stravenka - za každou směnu Vám bude přičteno k výplatě 82 Kč ČISTÉHO (měsíc cca 1640 Kč)
  • příspěvek na dojíždění 2500 Kč
= průměrná čistá mzda 24 250 Kč
  • týdenní financní zálohy 1000 Kč
  • náborový bonus 5000 Kč
  • kariérní postup
  • možnost si přivydělat formou přesčasů
  • volné víkendy
  • UBYTOVÁNÍ ZDARMA v Liberci
  • možnost rozšíření kvalifikace na svářeče a získání certifikátu
  • 25 dní dovolené
  • ŽÁDNÉ VSTUPNÍ TESTY!

Místo výkonu práce: Hodkovice nad Mohelkou (Liberec)

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka - o nás

• Mezinárodní společnost Manuvia vznikla v roce 1998.

• Pro každého z vás najdeme práci přesně na míru dle vašich představ a požadavků.

• Naše nabídka pracovních míst je rozmanitá, a proto máme v současnosti tisíce spokojených zaměstnanců napříč Evropou.

• Působíme v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Srbsku a v Německu.

• Více se o nás dozvíte na www.manuvia.cz.

číst dále

Dostanete peníze navíc

Nabízíme práci pro každého

Poskytujeme bezplatné služby

Zanecháte nám kontakt

My Vám odpovíme do 24 hodin

Setkáme se na pobočce

Sledujte nás