Volné pracovní místo Obsluha tiskařského stroje (od 23.000 Kč)

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
Olomouc
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou

Hledáte uplatnění ve výrobní společnosti v okolí Olomouce? Toužíte po práci v příjemném a moderním prostředí, s přátelským kolektivem, rostoucí mzdou a zajímavou náplní práce? Zašlete nám životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici obsluhy tiskařského stroje!

Náplň práce:

  • obsluha tiskařského stroje a dohled nad jeho správným chodem
  • seřizování stroje
  • kontrola kvality tisku, příp. řešení problémů

Požadujeme

  • SOU/SŠ – polygrafický obor výhodou – vhodné i pro absolventy!
  • zkušenosti v polygrafii výhodou
  • technické myšlení, manuální zručnost, ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • moderní prostředí výrobní společnosti v okrese Olomouc
  • přátelský kolektiv
  • mzda dle zkušeností, možnost jejího růstu po zapracování
  • závodní stravování
  • nabídka se spoustou benefitů společnosti
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned