Volné pracovní místo  Obsluha tiskařských strojů - mzda 30 000 - 35 000 Kč

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Do provozu tiskárny v Praze Letňanech přijmeme pracovníky na pozici falcér.

Náplň práce: obsluha a seřizování tiskařských strojů

Pracovní doba: práce v nepřetržitém provozu, 12ti hodinové směny denní a noční

Požadujeme

manuální zručnost
spolehlivost

Nabízíme

ubytování
možnost záloh
mzda 30 000 - 35 000 Kč
nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Máte zájem o nabídku Obsluha tiskařských strojů - mzda 30 000 - 35 000 Kč?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Personální Oddělení z Fajn brigáda s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha tiskařských strojů - mzda 30 000 - 35 000 Kč

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.