Volné pracovní místo  Obsluha vstřikovacích lisů

Lokalita Plzeň a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 110–147 Kč / hodinu

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Hledáte práci, která Vám nabídne něco nového? Lákalo by Vás být u zrodu kvalitních hraček pro děti? Máte technické myšlení? Nevadí Vám práce ve 3směnném provozu? Čtěte dál…

Náplň práce:
  • kontrola kvality, balení, logistické činnosti v lisovně
  • zadávání dat do systému, práce se scannerem
  • obsluha výrobních pracovišť

Požadujeme

  • ochota ke směnnému provozu (třísměnný pondělí - pátek, víkendy volné)
  • schopnost týmové práce
  • logické myšlení, schopnost zorganizovat si práci, fyzické předpoklady – práce je “v pohybu”, vyžaduje energického a zodpovědného člověka

Nabízíme

  • nástup možný IHNED či DOHODOU (nejbližší možný nástup 6.8.)
  • místo výkonu práce: Plzeň – Křimice
  • mzda až 147 Kč/hod. (fixní mzda 110 + 22prémie +15 osobní ohodnocení)
  • 3směnný provoz (7,5h denně od pondělí do pátku R/O/N)
  • výborná dopravní dostupnost – MHD
  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti RODINNÉHO CHARAKTERU
  • 25 dní dovolené
  • po zapracování do KMENOVÉHO STAVU
  • stravenky, poukázka na odběr výrobků z produkce firmy
  • práce v čistém prostředí

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle použijte odpovědní formulář či použijte odpovědní formulář nebo emailem na použijte odpovědní formulář nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).