Volné pracovní místo  OCEAN CARGO GROUP LEADER – Vedoucí týmu námořní přepravy

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, spediční a logistickou společnost, specializující se na námořní a letecké přepravy zboží z i do celého světa, hledáme vhodného kandidáta na pozici OCEAN CARGO GROUP LEADER – Vedoucí týmu námořní přepravy

Náplň práce:

  • jedná se o řízení týmu 4 dispečerů námořního exportu
  • podíl výkonné (dispečerské) práce a řídící, koordinační práce je cca 50:50

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou, vyšší (VOŠ)
  • alespoň 2 roky praxe v námořní přepravě
  • znalost MS Office – především excel
  • znalost logistických procesů
  • dobrá znalost angličtiny slovem i písmem

Výhodou

  • vzdělání se zaměřením na logistiku a dopravu
  • praxe ve vedení menšího týmu

Nabízíme:

  • stravenkový paušál v max. výši
  • 13. plat v závislosti na výsledcích firmy
  • 25 dní dovolené / sick-days
  • občerstvení na pracovišti
  • místo výkonu práce: Chrášťany

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky. Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zdravotní volno/sickdays
  • 13. plat

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá