Volné pracovní místo Odborník ekonomické kontroly s NJ

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Zlínský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Máte ekonomické vzdělání a chcete uplatnit své zkušenosti v mezinárodní společnosti? Ovládáte německý jazyk slovem i písmem a rádi byste ho při práci využili?

V tom případě čeká naše nabídka právě na Vás!

Nadnárodní společnost působící v oblasti logistiky hledá pracovníka na pozici:

ODBORNÍK EKONOMICKÉ KONTROLY S NJ (23 – 30.000,–)

Náplň práce:

  • Ekonomických plány a prognózy
  • Sestavování rozpočtů
  • Analýza odchylek
  • Reporting společnosti
  • Spolupráce s účetním oddělením
  • Controlling společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Praxi v oboru – nejlépe controlling nebo účetnictví
  • NJ- slovem i písmem, další jazyky výhodou
  • MS Office – dobrá znalost
  • Pečlivý zodpovědný přístup
  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Finanční ocenění odpovídající nabízené pozici
  • Závodní stravování
  • Zajímavou náplň práce ve stabilní společnosti
  • Možnost se dále vzdělávat

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.