O firmě

Jsme personálně-poradenská společnost, s mateřskou centrálou v německém Stuttgartu.

V České republice fungujeme od roku 2008 a od té doby pomáháme najít lidem uplatnění na trhu práce. Dbáme na odborný, profesionální a HLAVNĚ lidský přístup.

Zakládáme si na tom, aby naše společnost byla společností, na kterou se budete rádi obracet při hledání zaměstnání.

Popis pracovní nabídky

👉 A jaká je náplň práce superhrdinů?

  • Budeš mít na starosti řízení reklamací, vyvíjet a optimalizovat související analytické metody.
  • Staneš se odborníkem na analýzy a testovací techniky elektrických náprav pro elektromobilitu.
  • Budeš superhrdinou pro mezinárodní spolupráci v rámci řešení problémů nejnovější generace elektrických náprav v globální výrobní síti.
  • Dále budeš koordinovat a plánovat komplexní zkušební procesy.
  • Jako superhrdina budeš podporou pro náběh sériové výroby při systematickém řešení rizik.
  • A v neposlední řadě budeš informovat o svých hrdinských činech nadřízené, management a zákazníky.

Požadujeme

👉 A co se od superhrdinů očekává?

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo elektrotechniky.
  • 2 roky praxe.
  • Mít znalosti superhrdinů (znalost výrobních procesů v oblasti elektromotorů, převodovek nebo výkonové elektroniky).
  • Plynulá znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • Jako superhrdina by si měl také ovládat analytické, logické a statistické myšlení.
  • Dále by si měl být týmovým hráčem.
  • Samostatnost a schopnost organizovat si efektivně práci a zadané úkoly.
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti i ve stresových situacích.
  • Budovat a udržovat vztahy se zákazníky, zkušenosti v péči o zákazníky výhodou.
  • Dobrá znalost MS Office.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Nástupní odměnu a smlouvu na dobu neurčitou.
  • Možnost Home office.
  • 5 týdnů dovolené.
  • 13. a 14. mzda.
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek do cafeterie. dotované závodní stravování, výhodný mobilní tarif.
  • Sportovní aktivity, širokou škálu vzdělávání a věrnostní benefity.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Jihlava-Pávov. Datum nástupu: Nástup je možný IHNED.

Máte zájem o nabídku Odborník pro oblast kvality?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Monika Dokoupilová z Gudmund s.r.o.

Aktualizováno před pár hodinami

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Odborník pro oblast kvality

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.