Volné pracovní místo  Odborník na Angular vzatý (FULL REMOTE)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 70 000–110 000 Kč / měsíc

Jsme česká softwarová společnost zaměřující se na vývoj SW pro herní průmysl a sporty. Do našeho frontend týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á to umí roztočit s Angularem. Není třeba znát všechno, důležité je mít chuť se dál vzdělávat a pracovat na sobě.
Máme fajn kanceláře v Praze a Opavě, ale nebojíme se ani fullremotové spolupráce.

Náplň práce:
  • Vývoj webových aplikací dle specifikací zákazníka
  • Udržování a optimalizace našich vlastních produktů
  • Práce ve věkově různorodém týmu – je od koho se učit a koho učit
  • technologie: JavaScript, Angular, Typescript, SASS, HTML, CSS, OS Linux

Požadujeme

  • Komerční praxe v oblasti FE vývoje min. 1 rok
  • Zkušenost s prací s Angularem
  • Znalost databázových systému (znalost MariaDB výhodou)
  • Zkušenosti s GITem a s API REST SOAP

Nabízíme

  • Nástup ihned
  • HPP nebo IČO
  • Flexibilní pracovní dobu s možností full remote spolupráce
  • Dovolená 25 dní + sick days
  • Možnost využití firemního bytu v Praze
  • Individuální budget na vzdělávání (hard i softskills)
  • Stravenky, příspěvek na kulturu

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Odborník na Angular vzatý (FULL REMOTE)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hong Nhung Tranová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Odborník na Angular vzatý (FULL REMOTE)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.